Karol Król

Ebooks

Ebooks

Responsive web designResponsywność: pomiar syntetyczny — z cyklu: pudełko z narzędziami
Responsywność: pomiar syntetyczny to zwięzłe opracowanie, które przedstawia wybrane narzędzia ułatwiające ocenę dostosowania witryny do urządzeń mobilnych.

accessibilityWCAG: pomiar zautomatyzowany — z cyklu: pudełko z narzędziami
WCAG: pomiar zautomatyzowany to zwięzłe opracowanie, które przedstawia wybrane narzędzia ułatwiające ocenę dostępności witryny internetowej dla osób z niepełnosprawnościami (accesability).

SEO-definitionSEO: definicje — z cyklu: mały słownik definicji
SEO: definicje to zwięzłe opracowanie, które przedstawia kluczowe zagadnienia związane z optymalizacją witryn dla wyszukiwarek internetowych.

ebook-contentContent marketing: definicje — z cyklu: mały słownik definicji
Content marketing: definicje to zwięzłe opracowanie, które przedstawia kluczowe zagadnienia związane z marketingiem treści. Lektura obowiązkowa.

A link audit – guidelines, trivia, recommendationsenglishAn Introduction to the Encyclopaedia of Links (A link audit — guidelines, trivia, recommendations)
An Introduction to the Encyclopaedia of Links is a synthetic study that presents selected key issues related to link profile management. This handbook presents the concept of a link audit whose performance can indicate link profile’s sensitive points which require improvement. This is, to say the least, a recommended read.

Wstęp do encyklopedii linków (Audyt linków — wskazówki, ciekawostki, zalecenia)
Narzędzia pomocne w charakterystyce witryny internetowej (część II)

Wstęp do encyklopedii linków to syntetyczne opracowanie, które przedstawia wybrane, kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem profilem linków. Lektura co najmniej zalecana!

Podrecznik SEOElementy audytu SEO
Narzędzia pomocne w charakterystyce witryny internetowej (część I)

W ręce początkujących analityków oddaję pierwszą część elementarza SEO z nadzieją, że opisane narzędzia będą pomocne przy sporządzaniu charakterystyk witryn internetowych i ich otoczenia.

Podręcznik HTML i CSSElementarz HTML i CSS
Znaczniki przydatne w pracy redaktora stron internetowych
Zestaw podstawowych znaczników HTML i CSS — w ręce początkujących redaktorów treści oddaję niniejszy Elementarz HTML i CSS z nadzieją, że okaże się on pomocny w codziennej pracy.

Skip to content